KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14445369
nr 1444 5369
Oidentifierad konstnär. Signerad, Ryssland, daterad 1990, figurer. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 122x92cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:49:35
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)